Witowski Gościniec

Noclegi Witów

Nowoczesny design połączony z regionalnym wnętrzem sprawi, że najlepsze momenty z pobytu w górach zostaną w Państwa wspomnieniach na całe życie.

witów noclegi, witów noclegi z wyżywieniem, witów noclegi domki, witów noclegi przy stoku, noclegi witów-zakopane, witów domki do wynajęcia, witów noclegi blisko stoku, witów pokoje, witów pokoje gościnne

Pokoje Witów

Witowski Gościniec to niewielki drewniany dom, wybudowany z myślą o gościach, którzy szukają noclegów pozwalających na odpoczynek i relaks.

Naszym celem było stworzenie miejsca w którym sami chcielibyśmy spędzić urlop czy wakacje.

chochołów noclegi, chochołów noclegi z wyżywieniem, chochołów noclegi domki, chochołów noclegi przy stoku, noclegi chochołów-zakopane, chochołów domki do wynajęcia, chochołów noclegi blisko stoku, chochołów pokoje, chochołów pokoje gościnne

Komfort i Wygoda

Cztery, nowocześnie wykończone pokoje gościnne z łazienkami znajdują się na piętrze budynku. Na parterze znajduje się przestronny salon z telewizorem
oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Przytulne, stylowe i ustronne Noclegi Witów

pokoje gościnne, chochołów noclegi, witów noclegi, chochołów noclegi z wyżywieniem, witów noclegi z wyżywieniem, chochołów noclegi domki, witów noclegi domki, witów noclegi przy stoku, noclegi witów-zakopane, witów domki do wynajęcia, witów noclegi blisko stoku, witów pokoje, witów pokoje gościnne

Wyjątkowe miejsce

Wynajęcie całego domku stwarza niesamowite możliwości dla większych grup.

Idealne miejsce dla całych rodzin lub grupki przyjaciół, pozwalające na wspólne spędzanie niezapomnianych chwil.

Bardzo dobra lokalizacja

Nie daj się nudzie - spędź czas aktywnie!

Noclegi w Witowie

Chochołowskie Termy

Chochołowskie termy

600 METRÓW

Chochołowskie Termy są największym kompleksem termalnym na Podhalu. Łączna powierzchnia lustra wody to 3000m2. Głębokość basenów termalnych mieści się w przedziale 1 - 1,2m.

Chochołowskie Termy
Witów-ski

Stacja narciarska

3 KILOMETRY

Witów-Ski oferuje profesjonalny Snowpark oraz dwa wyciągi: krzesełkowy o długości 1000m oraz orczykowy o długości 120m. Trasy narciarskie są bezpieczne, oświetlone oraz naśnieżane, dzięki czemu gwarantują super zabawę na stoku.

Witów-Ski
Uboc

Stok narciarski

1.3 KILOMETRA

Wyciąg orczykowy Uboc położony jest w centrum Witowa. Stok o długości 450m jest idelnym miejscem do nauki jazdy na nartach oraz snowboardzie. Jest on oświetlony, ratrakowany oraz sztucznie dośnieżany.

Wyciąg Uboc
Tatry i Zakopane

Tatry i Zakopane

6 KILOMETRÓW

Większość obszaru Witowa położona jest na terenie Tatr Zachodnich i objęta ochroną w ramach Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN). Część tatrzańską stanowią Dolina Lejowa i Dolina Chochołowska - największa i najdłuższa dolina Tatr Polskich.

Dolina Chochołowska
Gubałówka

Gubałówka

10 KILOMETRÓW

Jeden z najwyższych i najczęściej odwiedzanych szczytów wznoszących się nad Zakopanem. Z Gubałówki rozciąga sie zapierająca dech w piersi panorama na Tatry oraz Zakopane. Gubałówka to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Zakopanem.

Gubałówka
Szlak rowerowy wokół Tatr

Rowerem wokół Tatr

5 KILOMETRÓW

Rowerem po nasypie dawnej lini kolejowej. Szlak rowerowy wokół Tatr to transgraniczna trasa o wysokich walorach przyrodniczych, kulturowych i historycznych, biegnąca przez dwa kraje - Polskę i Słowację.

Szlak wokół Tatr
Muzeum Torfowisk

Muzeum torfowisk

3 KILOMETRY

W "Centrum Promocji i Ochrony Torfowisk", zlokalizowanym w Chochołowie, możemy uzyskac informacje na temat powstawania gleb torfowych na pograniczu Polski i Słowacji. Torfowiska są unikatem na skalę Europy dlatego ich ochrona jest niezbędna.

Muzeum torfowisk
Kasprowy Wierch

Kasprowy Wierch

17 KILOMETRÓW

Najwyżej położony ośrodek narciarski w Polsce (1987m n.p.m.). Kasprowy Wierch to jedyne miejsce w Polsce, gdzie możemy poczuć się jak w Alpach. Prowadzą do niego liczne szlaki turystyczne, ale swoją popuralność zdobył dzięki kolei linowej wwożącej turystów z Kuźnic praktycznie na sam wierzchołek.

Kasprowy Wierch

Partnerzy:

LOT
Gmina Kościelisko
Chochołowskie Termy